Goede prestaties in Noorwegen voor EJK schoonspringen

Van 4 tot en met 6 april namen drie Nederlandse schoonspringverenigingen, Aquarijn, De Dolfijn en PSV Schoonspringen, deel aan de internationale AQ Diving Cup in het Noorse Kristiansand. Met vijftien springers en vier coaches was de Nederlandse delegatie goed vertegenwoordigd tijdens dit sterk bezette toernooi, dat onderdeel uitmaakt van het kwalificatietraject richting het E(J)K.
Voor meerdere springers werd het een succesvol weekend. Zo wist Ottilie Corcutt op de toren bij de meisjes B de eerste kwalificatie te behalen, en ook Ismay Buijs sprong haar EJK-limiet op de toren bij de meisjes A.
Met deze resultaten blijft het aantal gekwalificeerde springers geleidelijk groeien. Er blijven nog twee kansen over voor sporters die zich willen plaatsen: de Amsterdam Diving Cup (16-19 april) en de Youth Diving Meet in Dresden (23-27 April).
Gerelateerde artikelen

Tweede Landelijke Wedstrijd Circuit Schoonspringen: een feest voor alle leeftijden
31 maart 2025

Focus bondscoach schoonspringen op talentontwikkeling en samenwerking met verenigingen
24 maart 2025
Column Else Praasterink; Van een klein Nederlands dorpje naar de Olympische Spelen, naar het onderzoeken van stadsnatuur in Texas
19 maart 2025