• Verenigingen

Henkjan Kets benoemd tot Lid van Verdienste bij DWV Doesburg met nieuwe penningmeester

22 april 2025

Henkjan Kets als lid van verdienste

Tijdens de algemene ledenvergadering van DWV Doesburg op donderdag 17 april werd Henkjan Kets op feestelijke wijze benoemd tot Lid van Verdienste. Het bestuur verraste hem met deze eervolle titel als erkenning voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid bij de vereniging.

De benoeming werd op hartelijke wijze ingeleid door Paul Hamer, goede vriend en mede-lid van DWV. Met enkele treffende anekdotes schetste hij een beeld van Henkjan als een toegewijde vrijwilliger en onmisbare kracht binnen de club.

Henkjan is één van de leden met het langste lidmaatschap bij DWV. In de vele jaren heeft hij een indrukwekkende bijdrage geleverd aan de vereniging. Van uiteenlopende vrijwilligerstaken tot bestuurlijke functies — zijn inzet kende geen grenzen.

Toch ligt zijn grootste verdienste in de liefde voor de vereniging, die hij altijd heeft uitgedragen binnen Doesburg en daarbuiten. Zijn enthousiasme, betrokkenheid en inzet zijn van onschatbare waarde gebleken voor DWV. Het bestuur sprak diepe waardering uit voor alles wat Henkjan voor de club heeft betekend en feliciteert hem van harte met deze welverdiende benoeming.

Wisseling van de wacht bij DWV Doesburg: Nieuwe penningmeester treedt aan
Tijdens de algemene ledenvergadering van zwemvereniging DWV op donderdag 17 april is afscheid genomen van penningmeester Rick Kleine. Na jarenlang de financiële zaken van de vereniging tot in de puntjes verzorgd te hebben, gaf hij het stokje door. Voor zijn toewijding en nauwkeurige werk ontving Rick een warm applaus en welgemeende complimenten van zowel het bestuur als de aanwezige leden.

Zijn opvolger is niemand minder dan Niels Kolk, een vertrouwd gezicht binnen de vereniging. Niels is al jarenlang actief lid van DWV en zal voortaan verantwoordelijk zijn voor de “portemonnee van DWV”. Het bestuur spreekt haar dank uit aan Rick voor zijn fantastische bijdrage en kijkt met vertrouwen uit naar de samenwerking met Niels.

“We hebben er al het vertrouwen in dat dit een succes zal zijn,” aldus het bestuur.