KNZB-zwemselectie in actie bij Edinburgh International Meet

Vanaf vandaag tot en met zondag nemen 22 Nederlandse zwemmers deel aan de Edinburgh International Meet. Naast de TeamNL zwemmers, komen ook de HPC-leden en talenten van de Zwemacademie aan de start. Dit wordt voor de meeste zwemmers de eerste lange baan wedstrijd van het seizoen en een belangrijke stap richting hun hoofddoel: deelname aan het Wereldkampioenschap in Singapore deze zomer.
Een groot gedeelte van de zwemmers nam deel aan de trainingsstage in Egypte, waarin het team onder goede omstandigheden heeft gewerkt aan hun kracht, techniek en uithoudingsvermogen. Daarnaast stond de stage ook in het teken van teambuilding, wat niet alleen de onderlinge samenwerking versterkte, maar ook bijdroeg aan de persoonlijke ontwikkeling van de zwemmers.
De combinatie van de fysieke en mentale voorbereiding zorgt ervoor dat de sporters met een sterke basis aan de start verschijnen van de uitdagende internationale wedstrijd in Schotland. De zwemmers worden begeleid door een ervaren staf, bestaande uit hoofdcoach Peter Bishop, drie coaches, een race analist en een fysiotherapeut.
Bekijk op deze pagina de startlijsten en tijden. De wedstrijden zijn via deze livestream te volgen. Blijf op de hoogte van de prestaties van de zwemmers via de Dutch Swimmers instagram.
De selectie en staf ziet er als volgt uit
Peter Bishop | Hoofdcoach |
Patrick Pearson | Coach |
Kees Robbertsen | Coach |
Geert Janssen | Coach |
Wouter van Diepen | Race analist |
Don Lamers | Fysiotherapeut |
Zwemmers
Yannieck Weijland | Evy Rozeboom |
Ivo Kroes | Yke Groener |
Merlin Belmon | Imani de Jong |
Tiago Gomes | Milou van Wijk |
Thomas Jansen | Marrit Steenbergen |
Niels Dijkshoorn | Yara van Kalmthout |
Nyls Korstanje | Djanilla Brink |
Kenzo Simons | Sam van Nunen |
Renzo Tjon - A- Joe | Angelina Rolman |
Koen de Groot | Maaike de Waard |
Luca Janssen | Koen Marsman |